Kurumsal İleri Excel Eğitimleri, İleri Excel Kursları
Günlük hayatında veya işi içerisinde Excel'i yoğun olarak kullanması gereken ve etkin şekilde kullanmak isteyenler eğitimlerimize katılabilirler.

ISCACADEMY güncel ihtiyaçlara yönelik olarak düzenlediği Excel ve İleri Excel eğitimleri ile değişik sektörlerdeki bireylere ve kurumlara Excel'de bilgi ve beceri kazandırmayı hedeflemiştir. Kurumlara yönelik Excel ve İleri Excel Eğitimlerimiz sayesinde kurum çalışanları Excel'i en etkin şekilde kullanabilmektedirler.

Kurumsal Excel Eğitimleri

ISCAcademy, kurumunuza uygun Excel eğitimleri sunmakta ve ihtiyacınız olan Excel Eğitimlerini en kısa sürede almanızı sağlayacak ortamı oluşturmaktadır.
ISCAcademy, değişen piyasa koşullarının talep ettiği Excel ve İleri Excel eğitim konularını müşterilerine, kurumsal ve bireysel gelişim merkezli çözümler ile sunan eğitim ve danışmanlık sektörünün köklü bir markası haline gelmiştir.

ISCAcademy, değişik sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirdiği Excel ve İleri Excel eğitimleri ve uzman eğitmen kadrosu ile sektördeki birçok müşteri kitlesine hitap etmektedir. Güncel ihtiyaca yönelik olarak oluşturduğu Excel eğitimleriyle bireylere ve kurumlara değişik konularda bilgi ve beceri kazandırmayı hedeflemiştir.

ISCAcademy, çeşitli sektörlerdeki kuruluşla birlikte uzun dönemli eğitim ve danışmanlık projelerinde çalışmış ve hizmetlerinin başarısını kanıtlamıştır.

ISCAcademy, sunduğu hizmetler ile ilgili devamlı daha iyiye ulaşma çabası içindedir. Bu süreçte eğitim hizmetlerinin oluşturulması, sunulması ve takibi aşamasında ileri eğitim teknolojilerini ve yöntemlerini kullanmaktadır.

ISCAcademy, sunduğu tüm hizmetleri "Proje Yönetimi" mantığı ile planlar ve hayata geçirir.

ISCAcademy, uluslararası alanda tecrübeli, başlıca üniversitelerde eğitim görmüş, uygulama deneyimi olan eğitim uzmanlarıyla çalışmaktadır.