İleri Excel Eğitimleri ile ilgili sorular

İleri Excel kursları için katılımcı profili nasılsır?

Excel'i ileri seviyede kullanmak isteyen, temel ve orta düzey excel bilgisine sahip ve Excel'de fonksiyon ve veri işlemleri yapmak isteyen herkes katılabilir.

İleri Excel Kurslarının temel amacı nedir?

İleri Excel Kurslarında temel amaç; belirli seviye Excel bilgisine sahip olan kişilere özellikle iş hayatında karşılaşabilecekleri problemlerin çözümünde etkin bir çözüm bulmaktır.

İleri Excel Kursunun süresi nedir?

İleri Excel Kursu 2 gün (12 Saat) sürmektedir.

İleri Excel Eğitimlerini veren eğitmenlerin eğitim seviyeleri nasıldır?

İleri Excel Eğitmenlerimiz özellikle finans sektöründe en az 5 yıl deneyimi olan, üniversite mezunu ve yüksek lisansını bitirmiş profesyonel eğitmenlerdir.

İleri Excel Kursunun maliyeti nedir?

İleri Excel eğitimlerinin ücreti 250 TL + KDV'dir.

İleri Excel Eğitimleri ne zaman düzenleniyor?

Bu eğitimlere 5 kişilik kursiyer sayısına ulaşıldığında başlanmaktadır.

İleri Excel Eğitimleri'ni nerede düzenliyorsunuz?

İleri Excel Eğitimlerini ISCAcademy eğitim salonumuzda veya eğitimi talep eden kurumun eğitim salonunda düzenlemekteyiz.

İleri Excel Eğitimi ortamı nasıldır?

Eğitimlerimiz 5 kişilik sınıflarda verilmektedir. Sınıflarımızda eğitim için gerekli en yeni teknolojiler bulunmaktadır. (Geniş Ekran LCD desteği, interaktif eğitim modeli, klimalı sınıflar)

İleri Excel Eğitimine genelde kimler katılmaktadır?

İleri Excel Eğitimlerini genellikle kurumlar almaktadırlar. Değişik sektörlerdeki kurum çalışanları da bu eğitimleri talep etmektedirler.

Neden ISCAcademy?

ISCACADEMY, çeşitli sektörlerdeki firmalara Excel eğitimleri vermiş ve hizmetlerinin başarısını kanıtlamıştır. ISCACADEMY, sunduğu eğitim hizmetleri ile ilgili sürekli daha iyiye ulaşma çabasındadır. Excel eğitim hizmetlerinin oluşturulması ve sunulması sırasında ileri eğitim teknolojilerini ve yöntemlerini kullanmaktadır.

ISC Destek

İleri Excel Eğitimleri, İleri Excel Kursları
6 kişilik sınıflar, güçlü teknolojik altyapı, geniş ekran LCD desteği, uzman eğitmenler, interaktif eğitim modeli.

Excel, İleri Excel ve Excel'de finans uygulamaları eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman eğitim danışmanlarımız bireysel veya kurumsal MS Excel ve İleri Excel eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri sizinle paylaşacaklardır.